BoyabatSinop

Sinop Valisi Köksal Şakalar Kahvaltıda Gençlerle Bir Araya Geldi

Sayın Valimiz Köksal Şakalar ve Eşi Müslime Şakalar Hanımefendi, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Gençlik merkezinde düzenlenen kahvaltıda gençlerle bir araya geldi.


Sinop Gençlik Merkezindeki programda Sayın Valimiz Köksal Şakalar,  ilk olarak gençlerle birlikte kahvaltı yaptı. Daha sonra Gençlik Merkezi Has Odasında gençlerle  bir süre sohbet ettikten sonra üniversite öğrencilerinin çaldığı saz ve ney etkinliğini izledi. Programa katılan gençler, böyle güzel ve sıcak bir ortamda gerçekleşen programda Sayın Valimizle bir araya gelmekten dolayı çok mutlu olduklarını ve Sayın Valimizle yaptıkları sohbetten keyif aldıklarını dile getirdiler.


Gençlik merkezindeki kursları ziyaret ederek merkez bünyesinde açılan kurslar hakkında bilgiler alan Vali Köksal Şakalar çalışmalarında kolaylıklar diledi.


Sinop Gençlik  ve Spor İl Müdürlüğünce Sinop Gençlik Merkezi’nde düzenlenen programa Sayın Valimiz Köksal Şakalar ve  Eşi Müslime Şakalar Hanımefendi’nin yanı sıra; Vali Yardımcısı Murat Girgin, Gençlik ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş eşlik etti.Kaynak
sinopvaliliği
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu