Başkan Çakıcı, içme suyu hatlarının tamamını değiştireceğiz.

featured
????????????????????????????????????
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Boyabat ilçesinde devam eden alt yapı çalışmaları ile ilgili bilgi verdi.

Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Boyabat’ta devam eden Boyabat Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri (BOSKİ) Müdürlüğü’nün kanalizasyon bağlantı çalışmaları ile ilgili açıklamada bulundu. İyi ki Boyabat var, İyi ki sizler varsınız.

Başkan Çakıcı, alt yapı çalışmaları süren Camikebir Mahallesi’nde ki içme suyu ve kanalizasyon parsel bağlantı çalışmalarının, devam eden doğal gaz boru hattı döşeme çalışmaları ile ilgili eş zamanlı olarak devam ettiğini söyledi.

Er Sokak’ta çalışma yürüten BOSKİ çalışanlarına kolaylıklar dileyen Başkan Çakıcı, gece gündüz demeden Boyabat için emek sarf eden çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. İyi ki Boyabat var. İyi ki sizler varsınız” dedi.

Boyabat bizim, gelecek bizim Başkan Çakıcı, ilçede başlattıkları alt yapı projelerinin hızlı bir şekilde devam ettiğini söyledi. Boyabat’ta içme suyu ve kanalizasyon hatlarının baştan aşağı değişeceğinin de müjdesini veren Çakıcı, “Boyabat’ımızı geleceğe taşımak, hak ettiği değeri kazandırmak için; durmadan, yorulmadan aşkla çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz. Camikebir Mahallesi doğalgaz hat çalışması sonrasında kanalizasyon yenileme çalışmalarımız sürüyor.

Çok yakında, içme suyu ve kanalizasyon hatlarının tamamını sil baştan değiştireceğiz. Boyabat bizim, gelecek bizim. Biz sizlerle, sizlerin dualarıyla güçlüyüz” diye konuştu.

Başkan Çakıcı, içme suyu hatlarının tamamını değiştireceğiz.
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!