“Bir gün değil her gün Çanakkale”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlik ile, 09 Ocak Çanakkale Kara Savaşlarının 108. yıldönümünde öğrenciler Çanakkale Savaşları müzesini ziyaret ediyor.

15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi fuaye alanında Kaymakam Enver Yılmaz, Belediye Başkanı Hüseyin Coşar ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan tarafından açılışı yapılan Çanakkale Savaşları Müzesinde, öğrenciler 26 masada 1090 savaş materyali ve 26 anlatım panosu aracılığıyla Çanakkale Ruhu ile tanışıyor.

“Bir gün değil her gün Çanakkale” projesi kapsamında yapılan etkinlikte Çanakkale Savaşları alanında 13 yıllık tecrübeye sahip Alan Uzmanı Ali Murat Kayagil’in öğrencilere tanıtım yaptığı etkinlik alanına ziyaretler devam etti.

Yapılan planlama dahilinde öğrenciler Çanakkale Savaşları Müzesi etkinlik alanını ziyaret ederek şanlı tarihimizin en önemli zaferlerinden Çanakkale Savaşı ruhu ile buluştu.

 

“Bir gün değil her gün Çanakkale”
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!