Boyabat Belediye Başkanlığını Hasan Kara Kazandı…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinop’un Boyabat ilçesinde  belediye başkanlığını Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan adayı Hasan Kara kazandı.

Türkiye genelinde yapılan 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Boyabat İlçe Merkezi’nde kurulan 62 sandıkta oy sayım işlemleri sonuçlandı.Yeniden Refah Partisinin adayı  Hasan Kara Boyabat’ın yeni belediye başkanı oldu. Kara’nın zaferi ilçede havai fişekler, davul ve zurnayla kutlandı.

HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI OLACAĞIM

Boyabat’ın yeni belediye Başkanı Hasan Kara kent meydanında vatandaşlara seslendi. Hasan Kara burada yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi ‘’Saygıdeğer hemşerilerim hepinizden Allah razı olsun. Netice bütün belediye başkan adayları bir partiden aday oluyor. Bende Yeniden Refah Partisi’nin adayı olarak karşınıza çıktım. Ama Allah şahit göreceksiniz ben Boyabat’ta herkesin belediye başkanı olacağım. Başta kadın kollarımız Ayşenur Hanım, Hacer Hanım ve diğer hanım arkadaşlarımıza, meclis üyesi arkadaşlarımıza huzurunuzda çok teşekkür ediyorum. En çok ta tabi ki sizlere teşekkür ediyorum. Burada oy verende vardır vermeyende vardır. Seçimden önce bir çok şeyler söylendi ben hep şunu söyledim 1 nisan sabahı bunların hepsinin unutulacağını söyledim ve haklı çıktım. Yarın ilk fırsatta bütün partilerin yöneticileriyle bir araya geleceğiz, onların görüşlerinden istifade edeceğim. Allah sağlık verirse 5 seneyi dolu dolu geçirmek istiyorum. Eğlenmek sizin hakkınız sevinmek sizin hakkınız ölçüyü kaçırmadan Boyabat’ın insanına yakışır bir sevinç yaşayalım inşallah. İdarecilerimizi zor duruma düşürmeyelim. Sizler ile gurur duruluyorum, sizleri mahcup etmeyeceğim kendim de mahcup olmayacağım. Allah hepinizden razı olsun. ‘’

 

 

Boyabat Belediye Başkanlığını Hasan Kara Kazandı…
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!