Boyabat Belediyesi iftar çadırı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat Belediyesinin ramazan ayı dolayısıyla kurduğu iki iftar çadırında Belediyenin koordinesi ve hayırseverlerin desteği ile 600 kişiye iftar yemeği veriliyor.

Oruçlarını ramazan çadırında açan Sinop Vali Yardımcısı Ahmet Berkay Deniz, Belediye Başkanı Hüseyin Coşar, Ak Parti İlçe Başkanı Kadir Çok ve beraberindeki heyet vatandaşlara afiyet olsun deyip, ramazanlarını kutladılar.

Sinop Vali Yardımcısı Ahmet Berkay Deniz,
“Çadırları, ikramları vatandaşlarımıza açan, onlara iftar imkanı sunan  belediyemize çok teşekkür ediyoruz. Bu güzel iftar çadırlarımızda ramazan ayı boyunca iftar ikramlarımız devam edecek. Hep beraber Boyabat halkına elimizden geldiği kadar hizmet etmek için uğraşacağız” dedi.

Belediye Başkanı Hüseyin Coşar,
“onbir ayın sultanı ramazan ayına ulaştıran Allah’a hamd ediyoruz. Senelerden beri ramazan çadırı geleneğimiz devam ediyordu. Bu sene de sayın valimizle, arkadaşlarımızla, bize katkıda bulunan esnaflarımızla görüştük. Bu senede bu geleneğin devam etmesini uygun gördük. inşallah ramazan ayını güzel bir biçimde geçirmeye gayret göstereceğiz. Bize bu organizasyonda maddeten ve manen destek olan, özellikle 6 Şubat’tan bu güne kadar deprem bölgelerine büyük bir katkıda bulunan Boyabatlı hayırsever vatandaşlarımıza sonsuz şükranlarımızı arz ediyorum. Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Ramazanımız mübarek olsun.” dedi.

İki iftar çadırında Boyabat Belediyesi ve hayırseverlerin katkısıyla ramazan ayı süresince iftar yemeği verilecek. Hayır için iftar yemeği vermek isteyenlerin Boyabat Belediyesi’ne müracaat ederek bilgi alabilecekleri öğrenildi.

kaynak:BoyabatSesi

Boyabat Belediyesi iftar çadırı
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!