BOYABAT FATİH SULTAN MEHMET İMAM HATİP ORTAOKULU TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu açılışından günümüze kadar geleneksel olarak uyguladığı “Bisiklete Biniyorum Camiye Gidiyorum” projesi Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce imam hatip okullarındaki başarılı örneklerin ve model uygulamaların tanıtılması ve yaygınlaştırılması amacıyla gerçekleştirilen Başarılı Örnekler Sergisi’ne davet edildi.

17 Ekim Salı günü Ankara’da yapılan ödül töreninde Türkiye geneli 50 başarılı örnek arasında Kültür sanat ve spor tematik alanında Boyabat Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulunun “Bisiklete Biniyorum Camiye Gidiyorum” projesi birinci seçilerek Türkiye Şampiyonu oldu.

Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu proje ekibi ödülünü Milli Eğitim Bakanı Yusuf TEKİN ve Nazım MAVİŞ’in elinden aldı.

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada;

Öğrencilerin zihninde namaz ve sporu birleştirerek sevdirme, çevremizi tanıyıp farkındalık oluşturma, yaşlı ve hastaları ziyaret etme gibi güzelliklerin öğrencilerde yerleşmesine vesile olması bakımından son derece verimli olan proje bu yıl da devam ediyor diye belirtildi.

BOYABAT FATİH SULTAN MEHMET İMAM HATİP ORTAOKULU TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU.
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!