Boyabat Gençlik Merkezi gençleri sağlıkçılar için maske üretti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Boyabat Gençlik Merkezi Müdürlü gönüllü gençleri sağlık personelinin kullanımı için koruyucu maske ürettiler. 

Boyabat Gençlik Merkezi Müdürlü üyesi gönüllü gençler sağlık personelinin kullanımı için ürettikleri koruyucu maskeleri Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi Müdürlüğüne teslim ettiler. 

Boyabat Gençlik Merkezi Müdürü Hüseyin Köroğlu, konuya ilgili yaptığı açıklamada, ” Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını maalesef ülkemizde de hayatımızı ve sağlığımızı olumsuz yönde etkilemektedir. Devletimiz tüm kurumlarıyla bu salgının yayılma hızını en aza indirmek için gereken tüm tedbirlerini almış ve almaya da devam etmektedir. 

Biz de Boyabat Gençlik Merkezi Müdürlüğü olarak zor şartlarda ve büyük fedakarlık göstererek görev yapan sağlık çalışanlarımıza koruyucu maske üretimi yaparak destek olmaya çalıştık. Yapmış olduğumuz maskeler Boyabat KYK Müdürlüğü’nde ikamet eden sağlık çalışanlarına ve Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi Müdürlüğüne teslim ettik. 

Sağlığımızı tehdit eden Covid-19 salgını sebebiyle devletimiz salgının yayılma hızının önüne geçilme noktasında tüm kurumlarıyla seferber olmuş durumdadır. Yerli ve milli dinamikler harekete geçirildiği zaman biz bize yeteriz. Vatandaşlarımız devletimizin aldığı tedbirleri harfiyen uyguladığı takdirde bu salgını yeneceğimize inancım tamdır. 

Bu zorlu dönemde özverili ve fedakarlıkla görevini yapan sağlık çalışanlarımıza teşekkürü bir borç bilirim. Ayrıca koruyucu maskenin Boyabat’ta Boyabat Gençlik Merkezi tarafından üretilip, sağlık çalışanlarının kullanımına sunulması bizi mutlu etmiştir.” 
dedi.

Boyabat Gençlik Merkezi gençleri sağlıkçılar için maske üretti.
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!