Boyabat girişindeki köprüye yeni düzenleme

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat girişinde bulunan köprü, plastik dubalarla ayrılması uygulamasına son verildi. Yeni uygulama kapsamında, Boyabat Belediyesi ekipleri tarafından köprü üzerinde çift şerit yol beton dökülerek yol ikiye ayrıldı.

Daha önce köprü başında kullanılan plastik dubaların trafik akışını aksattığı ve sürücülerin dönüş yaparken zorluk çektiği için uygulamaya son verilerek, yeni düzenleme getirildi. Yolun ikiye ayrılması ile sürücülerin daha rahat ve güvenli bir şekilde dönüş yapması hedefleniyor.

Boyabat Belediyesi ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmanın ardından, sürücülerin trafik akışını aksatan dubalara çarpması da engellenecek. Bu sayede köprü trafiği daha da düzenli hale getirilerek sürücülerin güvenliği arttırılacak.

Yapılan yeni düzenlemeyle birlikte Boyabat ilçesi girişindeki köprü trafiği daha da akıcı hale geldi. Sürücülerin güvenliği ve konforu için yapılan çalışma, bölge halkı tarafından takdirle karşılandı.

 

 

kaynak:boyabatsesi

Boyabat girişindeki köprüye yeni düzenleme
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!