BOYABAT HALK EĞİTİMİ MERKEZİ KURSLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat Kaymakamı Enver Yılmaz başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan ve halk eğitim kurslarında görev alan eğitimcilerin katılımıyla yaygın eğitime ilişkin değerlendirme ve planlamalar yapıldı.

Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapılan toplantıda eğitimin daha fazla insana yayılmasının anahtarı olan yaygın eğitim ve halk eğitimi merkezlerinin eğitim faaliyetleri ele alındı. Toplantıda Boyabat Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Nuri Aslan bilgilendirme sunumu yaparken ilçemizin yaygın eğitimine ilişkin değerlendirmeler yapıldı.

İlçe Yazı İşleri Müdür Vekili Dilber Sivri’nin de katıldığı değerlendirme toplantısında görev alan eğitimcilerinde konuya ilişkin görüşlerine yer verildi. Toplantıda kurs faaliyetlerinin özellikle gençlere yönelik yapılması gerektiğine dikkat çekilirken gençlerimizin ve kadınlarımızın kendilerine hem öğrenme hem de iyi vakit geçirme imkanı sunan Halk Eğitimi Merkezi faaliyetlerine yönlendirilmesi gerektiğine vurgu yapıldı.

 

BOYABAT HALK EĞİTİMİ MERKEZİ KURSLARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!