Boyabat İYİ Parti İlçe Başkanlığına Adem Işık Atandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor’un görevinden ayrılmasından sonra, Boyabat İYİ Parti İlçe Başkanlığı’na Adem Işık atandı.

Boyabat İYİ Parti İlçe Başkanlığı’nda yapılan törende görevinden ayrılan Mithat Mor, Boyabat İYİ Parti İlçe Başkanlığı görevini Adem Işık’a devretti.

Törende bir konuşma yapan Boyabat İYİ Parti İlçe Başkanı Adem Işık şunları söyledi;

“Genel idare kurulumuzun 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde aday olacak il ve ilçe başkanlarının 1 Ekim 2023 tarihine kadar görevden ayrılmaları yönündeki talimatı doğrultusunda ve ilçe yönetimimizin ortak kararı ile mevcut İlçe Başkanımız sayın Mithat Mor başkanım görevinden ayrılmıştır.

İlçe Başkanımız sayın Mithat Mor beyin tavsiyesi ve yönetim kurulumuzun ortak kararı ile bayrağı devralmış bulunuyorum.

Kurucu İlçe başkanımız, değerli ağabeyim Mithat Mor’un Boyabat’ımızda verdiği tarihi mücadeleyi aynı şekilde, birlik ve beraberlik içinde devam ettireceğiz.

Saygı değer Boyabatlılar,

31 Mart 2023 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Boyabat’ımızı ve hemşehrilerimizi asla kaderine terk etmeyeceğiz. Hemşehrilerimizi, hizmeti esas alan, İYİ belediyecilikle buluşturacağız.

Yerel Yönetimler Batı Karadeniz Bölge Koordinatörümüz sayın Yılmaz Şanlan Başkanımın da katılımıyla gerçeklestirdiğimiz istişare toplatımızda yerel seçim startını vermiş bulunuyoruruz. Bu vesile ile de tüm hemşehrilerimizin takdir ve teveccühü ile Boyabat Belediyesini alacağımızı tüm kamuoyuna ilan ediyoruz.

“Rotamız Net Pusulamız Millet”,düsturuyla Bismillah diyoruz.Niyet hayır, akıbet hayır dedi.

 

Boyabat İYİ Parti İlçe Başkanlığına Adem Işık Atandı
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!