Boyabat Marangozlar ve İnşaatçılar Küçük Sanayi Sitesi Yükseliyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat Marangozlar ve İnşaatçılar Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Uğur Yılmaz, inşaatı devam eden sitenin durumu ve yapılmakta olan çalışmalar hakkında gazetemize açıklamalarda bulundu.

Yılmaz, yaptığı açıklamada “Marangozlar ve İnşaatçılar Küçük Sanayi Sitemizde 3 Blokta her biri 150 metrekare 50 dükkan bulunmaktadır. 2023 yıl sonu itibariyle 50 dükkanın komple betonarme işi tamamlandı.

A ve B bloktaki 38 dükkanın tuğlası örüldü. B blokta 12 adet dükkanın sıvası tamamlandı. A ve B bloklarındaki 38 dükkanın çatıları kapatıldı. C bloktaki 12 dükkanda çatı çelikleri hazırlandı. C blokta da tuğla örülme işine devam edilmektedir.

İnşallah sanayi sitemizi tamamladığımızda üyelerimize ve Boyabat’ımıza yakışır modern yapısı ile küçük esnafımızın hizmetin esunacağız.

So dönemlerde piyasaların ve ülkeekonomisinin yaşamış olduğu dalgalanmalar esnaflarımızı ve inşaatımızın ilerleyişini çok etkiledi. Çok zor süreçlerden geçiyoruz. Bu gün geldiğimiz noktada inşaatımızın % 80’lik kısmını tamamlamış durumdayız.

Önümüzdeki süreçte havaların yumuşaması ile beraber, çalışmalarımıza tekrar tüm hızıyla devam edeceğiz.

2024 yılında alt yapısı ile beraber üyelerimize dükkanlarını teslim tmeyi planlıyoruz,” ifadelerine yer verdi.

Haber:Mahmut Coşkun

 

.

 

 

Boyabatsesi

Boyabat Marangozlar ve İnşaatçılar Küçük Sanayi Sitesi Yükseliyor
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!