Boyabat Organize Sanayi Bölgesi Büyümeye Devam Ediyor…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1998 tarihinde Boyabat Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Teşekkülü ile kurulan ve 2012 yılında aktif olarak inşaatına başlanan Boyabat Organize Sanayi Bölgesi büyümeye devam ediyor.

Sanayinin uygun görülen alanlarda yapılmasını sağlamak, kentleşmeyi yönlendirmek, çevre sorunlarını önlemek ,imalat sanayi türlerinin belirli bir plan dahilinde yerleştirilmeleri ve geliştirilmeleri amacıyla Boyabat Maruf Köyü mevkiinde kurulan Boyabat Organize Sanayi Bölgesi yeni kurulan fabrikalar ve arsa tahsisleri ile  her geçen gün artıyor.

Boyabat Kaymakamı Enver Yılmaz tarafından Boyabat Organize Sanayi Bölgesinde yatırımcı firma Ceday Motorlu Araçlar ve Petrol Ürün. Bilg. San. ve Tic. Ltd. Şirketine tapusu verildi.

Kaymakamlık Makamında yapılan tapu verme törenine Kaymakam Enver Yılmaz, Belediye Başkanı Hüseyin Coşar, İl Genel Meclisi Üyesi İsa Bağcı, OSB Bölge Müdürü Kenan Esen ve firma yetkilisi Vedat Akbaş katıldı.

Boyabat Organize Sanayi Bölgesi Büyümeye Devam Ediyor…
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!