Boyabat polisinden vatandaşlara ikametgahında hizmet…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri “Sosyal Destek Programı” kapsamında nakdi yardım alan vatandaşların paralarını ikametgahlarına giderek elden ödeme yapıyor. 

Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tüm yurtta olduğu gibi Boyabat’ta da devam eden koronavirüs (Kovit-19) salgını kapsamında alınan tedbirler nedeniyle sokağa çıkamayan vatandaşlara adreslerine giderek yardımcı oluyor.

“Sosyal Destek Programı” projesi kapsamında yardıma muhtaç vatandaşlarımıza ödenen PTT ödemeli nakdi yardımlar, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından vatandaşların ikametgahlarında elden ödeniyor. Kapılarında polisi gören vatandaşlar, önce şaşırdı, sonra da nakdi yardımlarının ödenmesiyle birlikte polislere teşekkür edip, çok mutlu olduklarını ifade ettiler. 

Polisler, nakdi yardım teslimi yaptığı vatandaşlara  bir istekleri olup olmadığını da sorup, isteklerini nasıl iletebilecekleri hakkında da açıklamada bulundular.

Haber:Mahmut Coşkun

Boyabat polisinden vatandaşlara ikametgahında hizmet…
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!