BOYABAT UNESCO PROGRAMLARI TANITIM VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat’ın zengin tarihi, kültürel ve ekolojik değerlerinin uluslararası ölçeğe taşınabilmesi amacıyla, Boyabat Kaymakamı Enver Yılmaz’ın  başkanlığında “Boyabat UNESCO Programları Tanıtım ve İstişare Toplantısı” gerçekleştirildi.

Toplantıya Boyabat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Süleyman Yeğin, Boyabat İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazım Kartal, Boyabat Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Eravcı, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdullah Genç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, İlçe Yazı İşleri Müdür V. Dilber Sivri, Doğa Koruma ve Milli Parklar Boyabat Şefi Mücahit Karadağ, Proje Ofisi Sorumlusu Sinan Deveci ve Müze Müdürlüğünden Elçin Yayla’nın katılımıyla, Unesco Tanıtım ve İstişare toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda; Birleşmiş Milletler Eğitim Bilim ve Kültür Kurumu (UNESCO) Türkiye Milli Komisyonu’na başvuru yapılabilecek ilçenin tarihi, kültürel ve doğal değerleri hakkında istişarelerde bulunuldu.

 

BOYABAT UNESCO PROGRAMLARI TANITIM VE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!