Boyabatlı Anne 3 çocuğunu arıyor !

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinop’un Boyabat İlçesinden olduğu öğrenilen Cemile Öztürk 1977 yılında evlatlık verilen ,Tarkan,Nuran ve Serkan isminde 3 çocuğunu arıyor.Sezer Kara ile birlikteğinden olan çocuklarını bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkan Öztürk ” Eğer hayattalarsa bugün Tarkan 50, Nuran 48,S erkan ise 44 yaşlarında olmalı, çocuklarımı tanıyan,gören bilen varsa eğer lütfen ortaya çıksınlar ” diye belirtti.

Yaşlı annenin büyük pişmanlığı

Çok çaresiz olduğu için o dönem çocuklarını bırakmak zorunda kaldığını söyleyen Öztürk,eşi ile beraberliklerinde sorunlar olduğunu ifade etti.Ablasının da 3 çocuğunu istemediği için bırakmak zorunda kaldığını söyleyen yaşlı kadın eşi Sezer Kara’nın çocuklarını komşuya bıraktığını belirtti.Komşusunu çok aradığını söyleyen yaşlı kadın üç çocuğunun evlatlık verildiğini iddia etti.


Cemile Öztürk’ün gözyaşları!

 Müge Anlı’dan  yardım talep eden yaşlı kadın , çocuklarını tanıyan gören birileri varsa Müge Anlı’ya ulaşmaları yönünde çağrıda bulundu. Çok pişman olduğunu söyleyen Cemile Öztürk , çocuklarının birlikte mi  yoksa ayrı ayrı mı hayatlarına devam ettiklerini çok merak ettiğini söyledi.Yurtlara  verilmiş olma ihtimalleri üzerinde durulan üç çocuk  için yaşlı kadın gözyaşları döktü. Yaşlı kadın ayrıca eşinin çocuklarını aramasına izin vermediğini iddia etti.

Boyabatlı Anne 3 çocuğunu arıyor !
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!