Boyabat’taki İşyerlerinde Korona Denetimleri…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi kapsamında 8 Temmuz’da tüm ülke genelinde, koronavirüs tedbirleri kapsamında istenen denetimler Boyabat ilçesindeki iş yerlerinde de gerçekleştirildi.

Korona virüs tedbirleri kapsamında yurt genelinde kafeteryalar, kuaförler, parklar ve kahvehaneler gibi bir çok alan da ekipler tarafından denetler yapıldı. Boyabat’ta da polis, zabıta, sağlık ve diğer yetkili kurum memurları ile stk yetkililerinden oluşan ekipler, bir çok iş yerine ve açık alanda denetimler yaptı. İş yerlerini denetleyen ekipler çalışanlarla ve müşterilere sosyal mesafe ve maske takma konusunda uyarılarda bulundu.

Ekipler ayrıca (Covud-19) tedbirleri kapsamında görülen eksiklikleri de işyeri yetkilisine söyleyerek bu eksikliklerin en kısa sürede giderilmesi uyarısında bulunup, karşılıklı imzalarla rapor haline getirildi. Aynı eksikliklerin tekrar görülmesi durumunda işyeri sahibine cezai işlem uygulanacağı uyarısında da bulunuldu.

Haber:Mahmut Coşkun boyabatsesi

 

Boyabat’taki İşyerlerinde Korona Denetimleri…
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!