İYİ Parti Boyabat Belediye Başkanı Adayı İçin Mithat Mor İsmi Ön Plana Çıkıyor… 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Genel Merkezi, 31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimlere parti olarak tek başlarına girecekmiş gibi hazırlandıklarını, her ilde ve ilçede adayları tespit etmek için çalışmalara başladı.

İYİ Parti, yerel seçimler için Sinop ve ilçelerinde aday tespit çalışmalarına başladı.

İYİ Parti Genel Merkezi yerel seçimlerde izlenecek yol haritası için 2019’daki yerel seçimlerde partinin tüm il ve ilçelerde aldığı oy oranlarının incelenip raporlanıp,son genel seçimde partinin milletvekili adaylarının bölgelerinde ne kadar oy aldığı da gözden geçiriliyor. Böylece il ve ilçelerde olası belediye başkan adaylarının ne kadar oy oranına sahip olabileceği tespit ediliyor.

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Buğra Kavuncu’nun bir süre önce Sinop teşkilatlarını ziyaret ederek, teşkilatların ve seçmenin istek ve önerilerini aldığı ve anket çalışmaları sonrasın da Boyabat Belediye Başkanlığı için mevcut İlçe Başkanı Mithat Mor isminin öne çıktığı ileri sürülüyor.

Boyabat kamuoyununda ise uzun süredir Mithat Mor’un belediye başkanlığına aday olmak istediği ve bu konuda çalışmalar yaptığı iddia ediliyor.

İYİ Parti Boyabat Belediye Başkanı Adayı İçin Mithat Mor İsmi Ön Plana Çıkıyor… 
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!