Jandarma Sehit Annelerini Unutmadı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Murat Keskin ve ekipleri sorumluluk alanlarındaki şehit annelerini ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutlayıp çiçek ve hediyeler takdim ettiler.

10 Mayıs 2020 Pazar  Anneler Gününde Boyabat İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Murat Keskin ve ekipleri sorumluluk alanlarındaki şehit annelerini ziyaret ederek Anneler Günü’nü kutlayıp çiçek ve hediyeler takdim ettiler.

Şehit anneleri bir anda karşılarında jandarma ekiplerini görünce duygusal anlar yaşandı. Şehit annelerinin Anneler Gününü kutlayıp çiçek ve hediyeler sunan jandarma ekipleri, şehit anneleri, babaları ve yakınlarıyla sohbet edip hal ve hatırlarını sordular. Bir istekleri olduğunda hiç çekinmeden kendilerini aramalarını söylediler.

Şehit anneleri de bir anda karşılarında jandarmaları görünce hem duygulandıklarını, hem de çok mutlu olduklarını ifade edip, ekiplere teşekkür ettiler.


Jandarma Sehit Annelerini Unutmadı
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!