Kıymetli Boyabatlılar…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Güzel memleketimin güzide insanları, kardeşlerim, büyüklerim, gözümüzün nuru gençlerimiz. Bugün, bu müstesna ilçede yetişmiş, her şeyini bu ilçeye borçlu bir kardeşiniz olarak bu borcu ödeyebilmek adına çok önemli bir fırsat ve imkana kavuştum.

Değerli hemşerilerim, Milliyetçi Hareket Partisi Boyabat İlçe Başkanı Hüseyin Ayyüksel tarafından, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri için Boyabat İl Genel Meclis Üyesi adayı olarak ilan edildim.

Öncelikle, İl Başkanımız Hikmet Çınar ve Boyabat İlçe Başkanımız Hüseyin Ayyüksel ve ilçe yönetimimize beni bu göreve layık görmelerinden ötürü şükranlarımı sunuyorum.

Tarafıma tevdi edilen bu görev, aynı zamanda büyük bir sorumluluk hissini de beraberinde getirdi. Bu sebeple, bugünden itibaren hedefim, her bir Boyabatlı hemşehrimin desteği ile güçlü bir şekilde Boyabat’ımıza ve köylerine hizmet edebilmektir.

Sevgili hemşehrilerim,

Kararlı bir şekilde çıktığımız bu hizmet yolunda bu hedefe ancak hep birlikte çalışarak ulaştırabileceğimizin bilincindeyim. Hiçbir hemşerimin bu yürüyüşün dışında kalmaması en büyük dileğimidir. Bunun için tüm gayretimle çalışacağım.

Allahın izni, sizlerin desteği, çabası ve en önemlisi rehberliği ile bu büyük hedefe hep birlikte yürüyeceğiz.

Bu itibarla, üzerime aldığım sorumluluğun ve yükün ne kadar müstesna olduğunu bilerek, bir kez daha saygıdeğer büyüklerime, tüm teşkilatlarımıza değerli hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Siz kıymetli hemşehrilerimin her birine, bu kutlu yürüyüşte sunacağı destek için en kalbi hislerimle şimdiden teşekkür ediyorum.

Son olarak belirtmek isterim ki; önceki dönem Boyabat İl Genel Meclis Üyeliği yapmış ve ahirete intikal etmiş olan, ve her geçen gün özlemini daha fazla hissettiğim Hadi Çakır abim ve Yaşar Hangül Başkanım gibi güzel izler bırakacağız.

Sağlık,huzur ve mutluluk dileğiyle…

 

Kıymetli Boyabatlılar…
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!