Şükrü Kaya Boyabat Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2019 yılında yapılan yerel seçimlerde Boyabat’tan Milliyetçi Hareket Partisi’nin adayı Şükrü Kaya 2023 yerel seçimleri için aday adaylığını açıkladı.

Boyabat ilçesinde 31 Mart Yerel seçimleri öncesi Boyabat Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığında düzenlenen programda Şükrü Kaya MHP’den Boyabat Belediye başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Boyabat  İlçe Başkanı Hüseyin Ayyüksel Şükrü Kaya’ya başarılar diledi.

Şükrü Kaya burada yaptığı konuşmasında; ” Öncelikli olarak hepiniz hoşgeldiniz sefalar getirdiğiniz. Hepinizin bildiği üzere 1979 yılından bugüne kadar 44 yıl boyunca bu hareketin içinde doğdum, büyüdüm ve ülkücü olarak ölmeye hazırım. Yuvamızdan ayrılmadık birlik ve beraberlik içerisinde buradayız. Cenabı Allah nasip ederse teşkilatımızın, il teşkilatımızın ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyin takdirleriyle aday olursam bir şey söylemiştim Memleketimizi gelin birlikte yönetelim, sevdamız Boyabat değişim şart. Allah nasip ederse 31 Mart’ta Boyabat’ın çehresi değişecek. Ben Şükrü Kaya olarak cenazenizde, düğününüzde sizinleyin ve ölürken de burada Boyabat’ta olacağım.Sizlerin içinden olan bu kardeşiniz olarak söylüyorum aday gösterilirsem Boyabat’ın kalesinde Üç Hilal dalgalanacak. Bu akşam buraya kadar sizleri yordum.Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.’’ ifadelerine yer verdi.Program çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

 

Boyabatsesi
Şükrü Kaya Boyabat Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!