Dr. Reyhanlıoğlu, ilçelerde incelemede bulundu 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Durağan ve Saraydüzü ilçelerinde Sinop İl Sağlık Müdürlüğü bünyesinde sağlık hizmeti sunan tesisleri  ziyaret ederek incelemelerde bulunan Dr. Fatih Reyhanlıoğlu’na Sağlık Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Yalçın Atlı ve Başkan Yardımcısı Oktay Doğan eşlik etti.

Gerçekleştirilen ziyarette hasta ve çalışan memnuniyeti ile sunulan sağlık hizmetlerini yerinde görerek  pandemi sürecinde ki işleyiş değerlendirildi.

Ziyarette yapımı devam eden ve önemli ölçüde ilerleme kat edilen Durağan ve Saraydüzü ASM (Aile Sağlığı Merkezi), TSM (Toplum Sağlığı Merkezi), 112 Acil Sağlık İstasyonunun inşaatlarının son durumlarını inceleyen Dr. Fatih Reyhanlıoğlu, hastaneler ve bağlı sağlık hizmet alanlarını ziyaret ederek personel ve hastalar ile sohbet etti.

SAĞLIKTA KALİTEYİ ARTIRMAYI AMAÇLIYORUZ

Sunulan sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmayı amaçladıklarını belirten Dr. Reyhanlıoğlu; “ Daha ferah çalışma alanları oluşturmak adına girişimler yapmaya devam edeceğiz. Sağlık hizmet sunumunda katkısı olan tüm personele teşekkür ediyorum.

 

 VİTRİNHABER 

Dr. Reyhanlıoğlu, ilçelerde incelemede bulundu 
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!