Erfelek devlet hastanesi yeni binasında acil sağlık hizmetlerine başlıyor

featured
SİNOP'UN ERFELEK İLÇESİNDE 2 YIL ÖNCE YAPIMINA BAŞLANAN 23 YATAKLI DEVLET HASTANESİNİN İNŞAATI TAMAMLANDI. (OSMAN AKSU/SİNOP-İHA) Sinop'un Erfelek ilçesinde 2 yıl önce yapımına başlanan 23 yataklı devlet hastanesinin inşaatı tamamlandı.
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Erfelek’te yapımı tamamlanan İlçe Devlet Hastanesi yarından itibaren acil sağlık hizmetlerine başlıyor. İlçe Devlet Hastanesi Poliklinik hizmetlerine ise 20 Kasım 2023 Pazartesi gününden itibaren başlayacak.

Erfelek’te 2 yıl önce yapımına başlanan 23 yataklı devlet hastanesinin inşaatı tamamlandı.

Bünyesinde Aile Sağlığı Merkezi (ASM) ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunun yer aldığı yeni ilçe hastanesi, gerekli mefruşat ve teçhizatların kurulmasının ardından yarın saat 17.00 itibariyle acil sağlık hizmetlerine başlayacak.

5 kattan oluşan ve 23 yatak, 9 poliklinik, 2 palyatif yatak, 2 acil müdahale alanı ile 2 doğum odasının yer aldığı Erfelek ilçe Devlet Hastanesi Poliklinik hizmetlerine ise 20 Kasım 2023 Pazartesi gününden itibaren başlayacak.

Erfelek İlçe Devlet Hastanesinde vatandaşlar, radyoloji röntgen birimi, laboratuar, yataklı servis ve poliklinikler ile ihtiyaç duyulan pek çok sağlık hizmetine ulaşabilecek.

Erfelek devlet hastanesi yeni binasında acil sağlık hizmetlerine başlıyor
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!