Evde Sağlık Hizmetleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Sinop İl Sağlık Müdürlüğünün Basın Açıklaması;

Amacı sadece insana ve insan sağlığına hizmet olan evde sağlık hizmetleri birimlerimiz il ve ilçelerimizde normal süreçte devam ettiği gibi pandemi sürecinde de aralıksız yürütülmektedir.

Bu kapsamda önceden kayıtlı ve planlanmış evde hasta ziyaretleri yapılmakta ve yapılan ziyaretlerde; hastaların rutin muayeneleri, devam etmekte olan ilaç uygulamaları, pansuman ve benzer tıbbi bakım işlemleri, diş tedavisi ile ilgili tüm iş ve işlemler hasta memnuniyeti öncelik edinilerek ekiplerimiz tarafından özveri ile yürütülmektedir.

Evde Sağlık Hizmetleri ekiplerimiz evlerde gerçekleştirdikleri hasta ziyaretlerin de hastalarımızın düzenli olarak yapılan tıbbi bakımlarının yanı sıra hastanın ailesine de hasta bakımıyla ilgili eğitimler vermektedir. Hastalarımızın sağlık tesislerinde devam etmesi gereken tıbbi tedavileri için gerekli randevular da direkt olarak alınıp sağlık tesisine nakli gerçekleştirilmektedir. İl dışı sevk yapılması gerekli görüldüğü takdirde yine nakil işlemlerinin yapılması ve takibinin sağlanması gibi iş ve işlemler evde sağlık hizmetleri ekiplerimizce yürütülmektedir.

Bu kapsamda hizmetlerini eksiksiz ve özveri ile sürdüren müdürlüğümüze bağlı görev yapan tüm Evde Sağlık Hizmetleri ekiplerimize başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

Evde Sağlık Hizmetleri
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!