AK Parti Sinop 7. Olağan Kongresi…İlk Defa Heyecansız  Gerçekleşti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adalet ve Kalkınma Partisi Sinop 7.Olağan Kongresi sönük,heyecansız ve az katılımla pazar günü yeni spor salonunda gerçekleşti.

Özellikle kongreye canlı bağlantıyla  katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın, salonun heyecansız olduğu şeklindeki sözleri çok çarpıcıydı.

AK Parti’nin Sinop’ta bu güne kadar yaptığı İl Kongreleri  büyük heyecan ve büyük katılımla gerçekleştiği biliniyor.Korona tedbirleri biraz alınmasına rağmen ilk defa bu kongrede katılımın düşük olduğu,sönük geçen kongrede salondaki konuşmaların ilgi görmediği,salonun çoğu zaman boşaldığı ve heyecanın olmadığı gözlemlendi.

Sinop’ta 600 delegesi olan AK Parti’nin İl Kongresinde sadece 250 delegenin oy kullandığı,350 delegenin ise oy kullanmadığı, İl Başkanına bir tepki olduğu iddia ediliyor.

Ayrıca birlik ve beraberliğin sağlanamaması sonrası katılımın düşük,sönük ve heyecansız geçmesi partililerin bir tepkisi olarak salonda dile getirilirken,üstüne birde kongreye canlı bağlantıyla katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN’ın salonun heyecansız olduğunu belirtmesi dikkatleri çekti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezinin Sinop 7.Olağan Kongresinin tüm bu olumsuz gelişmeler ve tepkiler içinde gerçekleşmesinden sonra kayıtsız kalmayacağı inceleme başlatacağı ileri sürülüyor.

AK Parti Sinop 7. Olağan Kongresi…İlk Defa Heyecansız  Gerçekleşti.
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!