AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun’un Hedefi Milletvekilliği mi ?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun, İl merkezi ve İlçelerde  önceki hafta yapmış olduğu bir dizi ziyaretlerini sosyal medya hesabından paylaştı.

AK Parti Genel Merkezi tarafından 2018′ de atanarak göreve gelen Uğur Giresun 2020’de  yapılan İl Kongresine kadar görevini kamuoyunda  ve sosyal medyada ön plana çıkmadan, paylaşımlar  ve ziyaretleri yeterince yapmadan geçirdiği gözlemleniyor.

İlçe kongreleri sürecin de tepkileri üzerine çeken Uğur Giresun, birçok belediyeyi kazanan ilçelerde ilçe başkanların değiştirilmesin de rol oynadığı,bunun nedeninin ise kendi ekibini kurarak ileriye yönelik çalışma içinde olduğu iddia ediliyor.

İl Kongresinin heyecansız geçmesinin bir nedeninin ise yaşanan bu olaylar ve kendisine tepki olduğu için  parti tabanında rahatsızlık yarattığı partililer tarafından ileriye sürülüyor.

Ayrıca  kongrede kendisine özel hazırlanan sinevizyon gösteriside dikkatleri Giresun’un üzerine çekmeye devam etti.

İL KONGRESİ SONRASIN DA NE DEĞİŞTİ?

İl Kongresi sonrasın da farklı bir yol izleyen kamuoyunda ve sosyal medyada hareketli günler geçiren Uğur Giresun, sadece kendisinin  ön planda olduğunun algısını mı yapmaya çalışıyor?

Son olarak önceki hafta İl merkezi ve İlçelerde devam eden yatırım ve projeleri yerinde incelediği ve bir dizi  ziyaretler gerçekleştirtiği bunu da sosyal medya hesabından paylaştığı bazı paylaşımların da ‘Yatırım ve Projeleri’ anlatırken ne AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş’in ne de  Belediye Başkanlarının adını anmamasının nedeni kamuoyunda merak uyandırdı.

Tüm bu gelişmeler den sonra, daha önce de milletvekili aday adayı olan İl Başkanı Uğur Giresun’un, yeniden hedefinin 2023 de yapılacak olan Cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerimde 1.Sıra Milletvekilliği mi?

AK Parti Sinop İl Başkanı Uğur Giresun’un Hedefi Milletvekilliği mi ?
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!