CHP Sinop İl Başkanı Avukat İnan Savaş Yüksel;Müjde olarak değil de bir yanlıştan dönüş olarak…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Sinop İl Başkanı Avukat İnan Savaş Yüksel; “Orman Bölge Müdürlüğü bir ihtiyaçtı, yanlıştan dönüldü. Ama bunu bir müjdeden ziyade bir özür, bir yanlıştan geri dönüş olarak sunmak daha doğru olurdu” dedi.

CHP Sinop İl Başkanı Avukat İnan Savaş Yüksel, yaklaşık 10 yıl önce kapatılan Sinop Orman Bölge Müdürlüğünün yeniden açılacak olmasının olumlu bir gelişme olduğunu ancak, bu haberin duyuruluş şeklinin müjde olarak değil de bir yanlıştan dönüş olarak sunulmasının daha doğru olacağını söyledi. CHP Sinop İl Başkanı Avukat İnan Savaş Yüksel, konu ile ilgili yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Allah sevdiği kuluna eşeğini önce kaybettirip, sonra buldururmuş.

O hesap, AKP iktidarı dönemi kapatılıp Kastamonu’ya bağlanan Sinop Orman Bölge Müdürlüğü’nün yaklaşık on yıl sonra tekrar açılacağı büyük bir müjde olarak hemşerilerimize verildi. Müjde verilirken “artık işlerinizi halletmek için Kastamonu’ya gitmek zorunda kalmayacaksınız” diye eklendi.

Aklın yolu bir. Amerika’yı yeniden mi keşfediyoruz? Sinop gibi orman yoğunluğunun yüksek olduğu bir yerde, Bölge Müdürlüğü’nü hangi akla hizmet kapattınız? İnsanları on yıldır işlerini halletmek için neden Kastamonu’ya gitmek zorunda bıraktınız?

Şimdi, kendi kapattığınız Bölge Müdürlüğü’nü yeniden açmayı büyük bir müjde olarak veriyorsunuz.

Biz yine de emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Bir ihtiyaçtı, yanlıştan dönüldü. Ama bunu bir müjdeden ziyade bir özür, bir yanlıştan geri dönüş olarak sunmak daha doğru olurdu. Aklın yolu bir, Bölge Müdürlüğü Sinop’umuza tekrar hayırlı olsun.”

Vitrinhaber
CHP Sinop İl Başkanı Avukat İnan Savaş Yüksel;Müjde olarak değil de bir yanlıştan dönüş olarak…
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!