GAZETECECİLER SİNOP’A GELİYOR.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş, Sinop’un tanıtımı için önemli bir organizasyona imza atıyor. Türkiye’deki pek çok medya kuruluşunu bünyesinde barındıran Anadolu Yayıncılar Derneğine bağlı gazeteciler, Dr. Nazım Maviş ve Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Gazeteci Sinan Burhan’ın davetlisi olarak Sinop’a geliyor.

Yeni Rota Sinop” olarak adlandırılan program kapsamında 21-23 Ağustos 2020 tarihleri arasında ulusal ve yerel medya kuruluşlarında görev yapan birçok tecrübeli gazeteci, 3 gün süreyle kentin tarihi ve doğal güzelliklerini gezerek kendi medya kuruluşlarında Sinop’a yer verecekler.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Maviş, Anadolu Yayıncılar Derneğine bağlı gazeteciler tarafından gerçekleştirilecek ziyaretin, Sinop’un tanıtılmasına önemli katkı sağlayacağını ifade etti.

Sinop’un yalnızca belirli illerden ve bölgelerden değil, Türkiye’nin dört bir yanından ziyaretçi ağırlamasını amaçladıklarını söyleyen Maviş, “Her bir köşesi kendine has doğal ve tarihi güzelliklerle bezenmiş, Türkiye’nin en mutlu kenti Sinopumuzun tanıtılması ve turizmden hakkettiği payı alabilmesi için gerçekleştirilecek bu ziyareti önemsiyoruz” dedi.

Sinop’ta 3 gün boyunca tarihi ve turistik mekânların gezileceğini ifade eden Maviş, ayrıca şehre kazandırılan projelerin ve planlanan yatırımların da bu ziyarette ele alınacağını aktardı.

GAZETECECİLER SİNOP’A GELİYOR.
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!