İl Özel İdaresi, Araç Filosu Gücüne Güç Kattı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinop  İl Özel İdaresi 2020 yılı yatırım programı kapsamında alımı gerçekleştirilen iş makinaları törenle hizmete sunuldu.

Sinop  Valiliği himayelerinde İl Özel İdaresi hizmet ağında bulunan yol, içme suyu, kanalizasyon, sulama kanalı ve diğer hizmetlerin aksatılmadan, daha sağlıklı hizmet verilmesi için yeni alınan 4 adet Beko Loder,  Vali Erol Karaömeroğlu’nun katılımıyla,  İl Özel İdaresi araç parkında düzenlenen törenle hizmete sunuldu.
İl Özel İdaresi Makina İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğüne gelişinde  İl Genel Meclisi Başkanı Yakup Üçüncüoğlu ve  İl Özel İdaresi Yönetici kadrosu tarafından karşılanan  Vali Erol Karaömeroğlu, ilk olarak İşletme Şefliğinde bulunan İl Özel İdaresi işçileri ile bir süre sohbet etti. İşçilere yıl boyunca köylerimizde yapmış oldukları çalışmalar ve verdikleri emeklerden dolayı teşekkür etti. Çalışmalarında kolaylıklar diledi.
Daha sonra yeni alınan iş makinelerini inceleyen ve bilgiler alan  Vali Erol Karaömeroğlu; ‘‘bu araçlar Sinop’un  her bir ilçesinde, her bir köyünde vatandaşımızın hizmetinde olacak, onların sorunlarını çözmede çalışacak ve Sinop’umuzu geliştirme, ileri götürme konusunda büyük bir değişime vesile olacaktır. Bu vesile ile bu İş Makinelerinin Sinop’a kazandırılmasında emeği geçen herkese buradan bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.
İl Özel İdaresi Makina İkmal Bakım ve Onarım Müdürlüğünde gerçekleşen  törene Vali Erol Karaömeroğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, İl Özel İdare Genel Sekreteri Yahya Çınkıl,  İl Genel Meclisi Üyesi Fatih Özçelik,  İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcıları, Birim Müdürleri ve İl Özel İdaresi Çalışanları katıldı.
İl Özel İdaresi, Araç Filosu Gücüne Güç Kattı
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!