İsrail Sinop’ta protesto edildi

featured
İSRAİL’İN GAZZE’DE MASUM SİVİLLERİN OLDUĞU HASTANEYİ VURMASI, TÜM DÜNYAYI AYAĞA KALDIRDI. SİNOP’TA BİR ARAYA GELEN VATANDAŞLAR, İSRAİL’İ PROTESTO ETTİ (RIFAT YILMAZ/SİNOP-İHA) (RIFAT YILMAZ/SİNOP-İHA)
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İsrail’in Gazze’de masum sivillerin olduğu hastaneyi vurması, tüm dünyayı ayağa kaldırdı. Sinop’ta bir araya gelen vatandaşlar, İsrail’i protesto etti.

 

İsrail’in Gazze’deki masum sivilleri hedef alması sonucu milyonlar sokağa aktı. Sinop’ta da gece yarısı bir araya gelen vatandaşlar, İsrail’i protesto etti. Sinop Hükümet Meydanı’nda toplanan çok sayıda Sinoplu, ’Kahrolsun İsrail’ sloganları atarak Sinop Uğur Mumcu Meydanı’na yürüdü. Yol boyunca İsrail’i protesto eden vatandaşlar, Uğur Mumcu Meydanı’na gelerek protestoya devam etti. Protestoların ardından din görevlileri tarafından Fetih Suresi okundu. Sonrasında emekli imam Engin Balcı, Filistinliler ve Mescid-i Aksa için dua etti. Dua esnasında duygusal anlar yaşandı. Dua sonrası protestolar bir süre daha devam etti.

 

İsrail Sinop’ta protesto edildi

 

İha

İsrail Sinop’ta protesto edildi
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!