Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Şubat Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Şubat Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı, Kastamonu Valisi  Metfun Dallı’nın ev sahipliğinde;

Kastamonu Valiliği İstiklal Yolu Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Çankırı Valisi  M. Fırat Taşolar Başkanlığında, Sinop Valisi  Dr. Mustafa Özarslan, Kastamonu Valisi  Meftun Dallı ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda; Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı’nın 2024 Yılı Çalışma Programı, Faaliyet Raporu ile TR82 Bölgesi turizm çalışmalarına ilişkin bilgilendirme yapılarak gündem maddeleri görüşüldü.

#Kadınların Gücü, #Emeğinden Gelir…

Ayrıca Sinop Valisi Dr. Mustafa Özarslan, Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte;

#Sinop, #Kastamonu ve #Çankırı’da faaliyet gösteren Boyabat kadı  kooperatifininde içi de bulunduğu 7 kadın kooperatifinin bir araya gelerek kurduğu #Gücüm #Emeğim Kadın Girişimi Üretim ve İşleme Kooperatifleri Birliği’nin E-Ticaret tanıtım toplantısına katıldı.

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı öncülüğünde gerçekleştirilen proje kapsamında; Gücüm Emeğim Kadın Girişimi Üretim ve İşleme Kooperatifleri Birliği’ne bağlı kooperatifler tarafından üretilen;

El Sanatları
Dokuma, Taş Baskı, Keten Dokuma
Pekmez ve Reçel
Unlu Mamüller
Turşu ve Sirke Çeşitleri vb. ürünler E-Ticaret üzerinden satışa sunulmuştur.

 

 

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA) Şubat Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı…
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!