MHP’de yerel seçim takvimi açıklandı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP, yerel seçim için aday başvurularını 15 Aralık tarihine kadar alacak. Belediye meclisi ile il genel meclisi üyeliği aday adaylığı için de il ve ilçe teşkilatına başvuru yapılabilecek.

Alınan bilgiye göre MHP, bir yandan 31 Mart 2024’te yapılacak mahalli idareler seçimlerine hazırlık kapsamında “2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu” temasıyla başlattığı bölgesel istişare toplantılarına devam ederken bir yandan da seçim takvimine ilişkin çalışma yürütüyor.

MHP’de seçim takviminin nasıl işleyeceğine dair Boyabat İlçe Başkanı Hüseyin Ayyüksel yaptığı açıklamada;

Kıymetli hemşehrilerim,

Milliyetçi Hareket Partisi seçim takvimi ve başvuru usulü genel merkezimizin belirlediği şekilde;

Belediye Başkan aday adaylığı Genel Merkezimiz Seçim İşleri başkanlığına,
Belediye ve İl Genel Meclisi aday adayları ilçe teşkilatımıza başvuracaktır.
15 Aralık Cuma günü saat 17’ye kadar başvurular kabul edilecektir.

Yine göreve geldiğimiz günden bu güne kadar partimize üye olmak isteyen vatandaşlarımız da istedikleri zaman diliminde başvurularını yapabilmektedir.

Boyabatımızın huzura, daha güzel hizmetlere, liyakatli ve adaletli bir yönetime kavuşması için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.
Bu kapsamda seçimlere yönelik hazırlığımızı titizlikle yapmakta, halkımızla çeşitli vesilelerle bir araya gelip istişarelerimizi sürdürmekteyiz.

Boyabatımızı Milliyetçi Hareket Partisi’nin üretken belediyeciliği ile mutlaka tanıştıracak ve hakkaniyet çerçevesinde bir yönetimin oluşmasını sağlayacağız. Bu konuda en büyük gücümüz Boyabat halkıdır.

Son olarak partimizden aday adayı olacağını ilan eden bütün ülküdaş ve bizimle yol yürümek isteyen partili partisiz derdi Boyabat olan gönüldaşlarımıza başarılar diliyorum. Her bir vatandaşımızı sonsuz sevgi hürmet ve muhabbetle selamlıyorum dedi.

MHP’de yerel seçim takvimi açıklandı!
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!