Sinop, EMITT Fuarı’nda görücüye çıktı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinop, İstanbul’da düzenlenen EMİTT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda görücüye çıktı.

Dünyanın en büyük dört turizm fuarından birisi olan 27’inci Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), TÜYAP Fuar Merkezi’nde başladı. 9 Şubat tarihine kadar devam edecek fuarda, tüm dünyadan katılımcılar, davetli tur operatörleri ve sektörün uzmanları, turizm sektörünün küresel ve yerel gündem konularını konuşurken, dünyanın önemli turist çekim noktaları ve Türkiye’nin birçok turistik şehirleri tanıtıldı.

İstanbul’da fuar merkezinde gerçekleşen 26. EMITT Fuarı’nda Sinop Belediyesi, Sinop Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü ile Sinop Ticaret ve Sanayi Odası(TSO), kentin turizm potansiyeli ile tarihi ve kültürel mirasını ulusal ve uluslararası platformda tanıtmak amacıyla yerini aldı. Çok sayıda vatandaşın ilgi ile gezdiği Sinop stantı büyük ilgi görüyor.

Fuarın oldukça yoğun bir katılımla gerçekleştiğini söyleyen Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, “Fuar merkezindeki standımıza İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizi, Sinop’u yakından tanımak isteyen Sinop dostlarını bekliyoruz” dedi

Emittsnp306802 3374040446776487418 N Vert

 

 

Vitrinhaber

Sinop, EMITT Fuarı’nda görücüye çıktı
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!