Sinop Ülkü Ocaklarında bayrak değişimi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, Sinop Ülkü Ocakları’na gerçekleştirdiği ziyarette Alpaslan Yıldırım’ı il başkanı olarak atayarak Yıldırım’ın selefi olan Çağdaş Türkmen’e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerini sundu.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım yaptığı açıklamada; “Ülkü Ocaklarındaki her bir arkadaşlarımız çok okumalı çok araştırmalı  mutlaka iki tane dil öğrenmelidir. Kendimizi geliştirmeden devletimize ve milletimize faydalı bireyler olamayız. Bugün ailelerimiz çocuklarını; ilim-irfan öğrensin, vatanına, milletine, bayrağına ve dinine faydalı bir genç olsun, büyüklerini saysın, küçüklerini sevsin ve kötü alışkanlıklardan uzak dursun  diye gönül rahatlığı ile ocaklarımıza emanet ediyorlar. Ocaklarımızda vatan sevgisi ile bugüne kadar pişen gençler milletimize hizmet yolunda bir ömür nefes tüketmiş alanında başarılı çalışmalara imza atmıştır. İnanıyorum ki Ülkü Ocakları olarak çok daha büyük başarılara hep birlikte imza atacağız. Başbuğ’un izinde Liderinin emrinde olan Ülkü Ocakları; Türk Milletinin son siperi, son umudu, başka çare kalmadıysa patlayacak son kurşunu olmuş olmaya da devam edecektir.

Bugüne kadar ki emekleri için Çağdaş başkanımızdan Allah razı olsun. Bu kutlu sancağı daha ileriye götüreceğine inandığım Alpaslan Yıldırım başkanımızın da Allah yardımcısı olsun” dedi.

 VİTRİNHABER
Sinop Ülkü Ocaklarında bayrak değişimi
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!