Sinop’ta kadınların kooperatifler yoluyla güçlendirilmesi proje toplantısı düzenlendi

Sinop Kadın Kooperatifi
Sinop Kadın Kooperatifi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
 Kadın kooperatiflerinin güçlendirilmesi, sürdürülebilirliklerinin sağlanması, kurumsal kapasitelerinin geliştirilmesi ve görünürlüklerinin arttırılması hedefiyle Tarım ve Orman Bakanlığı ile  Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı arasında yürütülen Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi İşbirliği proje açılış toplantısı düzenlendi.
Katılıma Sinop Tarım Orman İl Müdürü Fatih ÖNLEM, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Melih KELEŞ, Müdür Yardımcısı Harun KÖKSALAN, Kırsal Kalkınma ve örgütlenme Şube Müdürü Erhan GÜÇLÜ ve Uzmanların katılımları ile Zinos Otel toplantı salonunda yapıldı.
Açılış konuşması yapan Tarım Orman İl Müdürü ÖNLEM; Beş gün sürecek toplantı ile kadın kooperatiflerinin gelişmesi için elverişli bir ortam hazırlanması, üretime teşvik edilerek ve desteklenerek güçlendirilmesi amacıyla hayata geçirilen  “Kadınların Kooperatifler Yoluyla Güçlendirilmesi Projesinin İlimizin üreten Kadınlarına hayırlı olmasını diliyorum dedi.
Sinop’ta kadınların kooperatifler yoluyla güçlendirilmesi proje toplantısı düzenlendi
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!