“YILIN ŞEHİRCİLİK MARKASI-MUTLU ŞEHİR” ÖDÜLÜ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi Etkinlikleri kapsamında 4.Türkiye Altın Marka Ödüllerinin de sahiplerin bulduğu organizasyonda “ Yılın Şehircilik Markası-Mutlu Şehir” ödülü Hilton İstanbul Bomonti Convention Center’de düzenlenen törenle  Sinop Valisi  Erol Karaömeroğlu’na takdim edildi.

Sunuculuğunu Berat Aşıcıoğlu ve Şenol İpek’in yaptığı ödül töreninin açılışında Altın Marka Ödülleri Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş tarafından bir konuşma gerçekleştirildi.

Ödül törenine ,iş, sanat, ekonomi, spor ve medya camiasından çok sayıda kişinin katıldığı törende “ Yılın Şehircilik Markası-Mutlu Şehir” ödülüne layık görülen ve ödülünü Green Park Otelleri Yönetim kurulu Başkanı Adil Üstündağ’dan alan Vali  Erol Karaömeroğlu ödül sonrası yaptığı konuşmada;

”Bu yıl 4.düzenlenen Altın Marka Ödülüne layık görülmem ve bu güzel organizasyon da siz değerli insanlarla birlikte olmaktan sonsuz mutluluk duydum.

Bu ödülü Karadeniz’in İncisi Karadeniz’in Antalya’sı tarih ve kültür şehri, harika doğası, saklı cennet, Mutlu Şehir Sinop ve Sinop sağlık çalışanları adına alıyorum, bu ödülümü Sinop sağlık çalışanlarına ithaf ediyorum. Allah eksikliklerini vermesin, Allah onları var etsin.

Bu güzel ödül nedeniyle,Altın Marka Ödülleri Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş ve oy veren tüm halkımıza teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.

Mutlu şehir Sinop’un mutlu insanları hep pozitif insanlardır. Sadece virüste pozitif değillerdir. Onun için lütfen sağlık çalışanlarına yardımcı olalım, tedbirlere uyalım. Mümkün olduğunca evde kalalım, güvende kalalım.Herkese saygılarımı sunuyorum dedi.

“YILIN ŞEHİRCİLİK MARKASI-MUTLU ŞEHİR” ÖDÜLÜ
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!