57. Yılı Geride Bırakırken

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

1963 yılında dedem rahmetli Ali Sezer tarafından kurulan 57 yıldır aralıksız yayın hayatına devam eden gazetemiz Boyabat Sesi 58. Yaşından gün almaya başladı.

Kurulduğu günden bu yana tarafsız haber yapma gayretinde olan ve bu doğrultuda bölge halkımızı bilgilendirmeye gayret eden gazetemizin bundan sonraki yıllarda da aynı şekilde haberler yaparak yayın hayatına devam etme kararında olduğumuzu siz sevgili okuyucularımıza bildirmek isteriz.

Bu gurur bize yeter

Tarafsız olarak yayın yapmanın gururu kadar, küçük bir şehirde yaşamamız nedeniyle zorluklarını da mutlaka yaşıyoruz.

Tarafsız yayın ilkemiz halkımızın büyük bir çoğunluğu tarafından büyük bir övgü alıyor olsa bile, yeri geliyor çok yakın arkadaşlarımızdan, dostlarımızdan yüksek sesli eleştiriler alıyoruz. Bu da bizim işimizin doğal kanunu.

Laf değil 57 yıldır tarih yazıyoruz…

57 yıldır süren bir serüven tabii kolay olmuyor. Çok sayıda vali, milletvekili, belediye başkanı, kaymakam görmüş tarih yazan bir gazeteden bahsediyoruz. Kimisi ile iyi, kimisi ile hiçte iyi olmayan ilişkilerimiz oldu. Tabii hepsi hoş bir anı olarak kaldı.

Teşekkür ederim

Gazetemizi kurucusu dedem Ali Sezer’e, babam İsmet Sezer’e, amcam Murat Sezer’e  ve emeği geçen herekese bana şu anda yaşattıkları gurur için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Nice yıllara Boyabat Sesi…

Hoşça kalın dostça kalın….

57. Yılı Geride Bırakırken
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!