Boyabat Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi faaliyetlerini sürdürüyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

Boyabat Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi çok sayıda etkinlikle yüzlerce kişiyi buluşturuyor.

Tarihi çarşıda kasaplar çarşısının restorasyon çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte hizmete giren Boyabat Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi düzenlemiş olduğu kurslar ile ev hanımlarının buluşma noktası oldu.

Boyabat Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen “Yakma Sanatı” ve “Dikiş Nakış” kursunda yeni beceriler kazanan kursiyerler ilçeye kazandırılan Boyabat Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi için Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’ya teşekkür etti.

“Tüm çabamız ve ümidimiz, Boyabat’ın kültür sanat kenti olması üzerinedir”

Başkan Çakıcı; “Kasaplar çarşısı içerisinde bulunan eski belediye binasının restore edilerek içerisinde; el sanatları, oyma, yakma, boyama, çember dokuma atölyelerinin bulunduğu, enstrüman ve yabancı dil kurslarının verileceği, geleneksel sanatların ve ahilik kültürünün canlandırılması adına faaliyet verecek olan merkezin, Boyabatlı’nın yeni vazgeçilmez mekanı olduğunu ve vatandaşlarımızdan hizmetin memnuniyeti karşısında bir çok kez teşekkür mesajları aldıklarını belirtti.

Yapılan çalışmalar neticesinde Boyabat’ın kültür ve sanat kenti olduğunun artık tüm kesimler tarafından kabul edildiğinin altını çizen Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, “Kültür ve sanata hayatımızda daha çok yer vermeliyiz ve bu gaye doğrultusunda gece gündüz demeden çalışmalıyız” dedi.

İŞ-KUR noktası Boyabat Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi içerisine alındı

Boyabat Belediyesi içerisinde hizmet vermekte olan İŞ-KUR noktası da Boyabat Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi içerisine alınarak yeni yerinde vatandaşa hizmet vermeye başladı.

 

Boyabat Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi faaliyetlerini sürdürüyor
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!