Boyabat Belediyesinden Kış Temizliği…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü her sene olduğu gibi bu senede ilçe genelindeki her alanlarda hafta sonu kapsamlı bir temizliği başlattı.

İlçe genelinde yapılan çalışmalarla kentin görüntü kirliliği önlendiği gibi, çöpler,ağaçlar,parklar ve cadde üzerinde ki refüjler temizlik ve düzenlemeleri yapılarak kış dönemine hazırlanıyor.

Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı geniş bir ekip tarafından yürütülen çalışmalar ile ilçede eş zamanlı temizlik çalışması yürütülüyor.

ÇALIŞMALAR KIŞ BOYU DEVAM EDECEK

Yürütülen çalışmalar hakkında Boyabat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Sonbahar mevsiminden kaynaklanan kirlilik nedeniyle ilçede yaya yollarında ve parklarda temizlik çalışmalarına başlandığı çalışmaların kış boyu devam edeceği belirtildi.

TÜM EKİPLERİMİZLE SAHADAYIZ

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı yaptığı açıklamada,sabahın erken saatlerinden başlayıp, gecenin zifiri karanlığına kadar 24 saat görevi başında bulunan ekiplerimiz, Boyabat’mızda adeta girilmedik sokak, dolaşılmayan cadde bırakmıyor. Hem temizliyorlar, hem de Boyabat’ımızı daha da güzelleştiriyorlar dedi.

 

Boyabat Belediyesinden Kış Temizliği…
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!