Boyabat İlçe Müftülüğü Toplantısı…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat İlçe Müftülüğü personelleri ile yapılan aylık toplantılar çerçevesinde Şubat ayı toplantısı Boyabat Kaymakamı Enver YILMAZ başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantıya Kaymakam  Enver YILMAZ’ın yanı sıra Belediye Başkanı Hüseyin COŞAR, İlçe Müftüsü Mehmet EVİRGENTÜRK ve İlçe Yazı İşleri Müdür V. Dilber SİVRİ katıldı.

Kaymakam YILMAZ, toplantıda yaptığı konuşmada; “Din görevlileri olarak sizlerin hem toplumda hem de bizim nezdimizde ayrı bir yeriniz ve değeriniz var. Çünkü sizler doğumdan ölüme kadar her kademede vatandaşlarımızla berabersiniz. Onların sevinçli ve kederli zamanlarında hep yanlarındasınız. Bundan böyle de olacağınızdan hiç şüphemiz yok. Sizler den isteğimiz görev yaptığınız yerlerdeki vatandaşlarımızdan, kardeşlerimizden genç-yaşlı-çoluk-çocuk her kim olursa olsun bir derdi, sıkıntısı, ihtiyacı olanları tespit ederek bizlere iletmenizdir. Çünkü her mahallede her köyde vatandaşlarla iç içe olan siz din görevlilerimizdir. Kuran Kursu hocalarımızdır” dedi.

İlçe Müftüsü Mehmet EVİRGENTÜRK toplantıya iştiraklerinden dolayı başta Kaymakam Enver YILMAZ olmak üzere Belediye Başkanı Hüseyin COŞAR’a teşekkürlerini sundular.

Kaymakam YILMAZ , öncelikle İlçede görev yapan İlçe Müftülüğü personeli ile sohbet etti daha sonra din görevlilerinin dilek ve temennilerini dile getirmesinin ardından toplantı sona erdi.

Boyabat İlçe Müftülüğü Toplantısı…
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!