Boyabat Ülkü Ocakları’ndan İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala


Boyabat Ülkü Ocakları şubesi yöneticileri tarafından Ramazan ayı öncesinde daha önceden tespit edilmiş olan ihtiyaç sahibi vatandaşlara gıda yardımında bulunuldu.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Boyabat Ülkü Ocakları Başkanı Kerim Yener :

“Allahu Teala Bakara Suresi 148. ayette “Ümmetlerden her birinin bir yönü vardır, o, ona yönelir, haydi, hep hayırlara koşun, yarışın. Her nerede olsanız Allah sizi toplar, bir araya getirir. Şüphesiz ki Allah her şeye kâdirdir.” buyurmuştur.

Biz de ayeti kerimeden aldığımız feyz ile mübarek Ramazan ayına gireceğimiz şu günlerde Boyabat Ülkü Ocakları olarak ihtiyaç sahipleri vatandaşlarımızı hassasiyet içerisinde yaptığımız çalışmalar sonucu tespit edip gıda yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık.

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizin de içinden geçtiği korona virüs sürecinde ve Ramazan ayı öncesi  bir nebze de olsa darda kalan vatandaşlarımıza faydamız dokundu ise bundan mutluluk duyarız.

Boyabat Ülkü Ocakları olarak bundan sonraki süreçte yardım kampanyalarımız ile eğitim ve kültür faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam edecektir. Tüm Boyabatlı hemşehrilerime saygı ve selamlarımı sunuyorum.” ifadelerinde bulundu.
 


Boyabat Ülkü Ocakları’ndan İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı…
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!