YALÇINKAYA; ”TEK İTTİFAKIMIZ İLÇESİNİ DÜŞÜNEN, GELECEK KAYGISI TAŞIYAN BOYABATLILARIN OLUŞTURDUĞU BOYABAT İTTİFAKIDIR”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av. Aykut Cem Yalçınkaya Boyabat’ta gündemi meşgul eden spekülasyonlara yönelik açıklamalarda bulundu. Yalçınkaya; ”Boyabat’ta tek ittifakımız ilçesini düşünen, gelecek kaygısı taşıyan Boyabatlıların oluşturduğu Boyabat ittifakıdır” dedi.

CHP Sinop İl Başkanı Avukat Aykut Cem Yalçınkaya gündeme dair yazılı açıklamalarda bulundu. İl Başkanı Yalçınkaya, Cumhuriyet Halk Partisi Boyabat Belediye Başkan Adayı Ayşe Melek Günal’a tüm Boyabatlıların desteğini istediklerini belirtti. Yalçınkaya açıklamasında;
”Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı ve Boyabat Merkez İlçe Başkanlığı olarak 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler Seçimi’nde adayımız Ayşe Melek Günal’a tüm Boyabatlıların desteğini bekliyoruz. Öncelikle şunu belirteyim; 31 Mart seçimlerinde Boyabat’ta hiç bir partiyle ittifakımız bulunmamaktadır. Bizim ittifakımız; ilçesini düşünen, gelecek kaygısı taşıyan ülkenin içinde bulunduğu  hal ve şartlardan memnun olmayan tüm Boyabatlıların oluşturduğu Boyabat ittifakıdır. Boyabat ittifakının adayı da Ayşe Melek Günal’dır” ifadelerine yer verdi.

Sözlerinin devamında Boyabatlı seçmene çağrıda bulunan Yalçınkaya;
”Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 22 yıldır süren baskıcı ve başarısız politikalarının neticesinde; önceki genel seçimde Boyabat’ta en çok oy alan ikinci partiyiz. Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı ve Boyabat İlçe örgütü olarak AKP dışında aday arayan, AKP dışında bir partiyi desteklemek isteyen ancak birden fazla adayın varlığı karşısında kararsız olan seçmene çağrımızdır; 31 Mart seçimlerinde Boyabat’a kadın eli değmesini istiyoruz, Ayşe Melek Günal’a desteklerinizi bekliyoruz. Boyabat  Belediyesi’ni kazanmamız neticesinde başta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mansur Yavaş olmak üzere tüm büyükşehir belediye başkanlarından aldığımız sözü size aktarıyorum; 1 Nisan  2024 tarihinden itibaren Cumhuriyet Halk Parti’li büyükşehir belediyelerin desteği, de gözü kulağı Boyabat’ta olacak. Projelerimizi hem belediye bütçesiyle, hem de büyükşehirlerimizden alacağımız destekle bir bir gerçekleştireceğiz” cümlelerini kullandı.

Haber:Mahmut Coşkun

 

 

Boyabatsesi

YALÇINKAYA; ”TEK İTTİFAKIMIZ İLÇESİNİ DÜŞÜNEN, GELECEK KAYGISI TAŞIYAN BOYABATLILARIN OLUŞTURDUĞU BOYABAT İTTİFAKIDIR”
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!