BOYABATLI GENÇ ÇİZERLERE BURSA’DAN ÜÇ ULUSLARARASI ÖDÜL

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabatlı ünlü karikatür sanatçısı, ressam, yazar ve görsel sanatlar öğretmeni Aşkın Ayrancıoğlu’nun öğrencileri uluslararası alanda başarılar kazanmaya devam ediyorlar.

Katıldıkları ulusal ve uluslararası yarışmalardan büyük başarılarla dönen ve uluslararası alanda takdir gören Ayrancıoğlu ve öğrencileri Bursa’da düzenlenen 10. KalDer Uluslararası Karikatür Yarışması’ndan da üç ödül kazanarak başarılarına yenilerini eklediler.

Gençler ve büyükler kategorilerinde “58 ülkeden 449 sanatçının 929 karikatürle katıldığı “Sular Çekildiğinde” konulu 10. KalDer Uluslararası Karikatür Yarışması’nda Aşkın Ayrancıoğlu’nun Boyabat Gençlik Merkezi, Karikatür Atölyesi öğrencilerinden Zeynep Türkmen (Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi) “Başarı Madalyası” kazanırken, Zelihanur Maviş (Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi) ve Melek Fatma Koca (Boyabat Yaşar Topçu YBO) da “Finalist Ödülü”nün sahibi oldular…

BOYABATLI GENÇ ÇİZERLERE BURSA’DAN ÜÇ ULUSLARARASI ÖDÜL
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!