Boyabat’ta Medya ve Gençlik Paneli Düzenlendi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplum İlişkiler Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen, Anadolu Yayıncılar Derneği (AGD) ve Boyabat Belediyesi tarafından düzenlenen  Medya ve Gençlik Paneli Sinop’un Boyabat ilçesinde yapıldı.

9 Aralık 2023 Cumartesi günü saat 20:00’da 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezinde düzenlenen panele gazeteci ve yazarlar; Emin Pazarcı, Sinan Burhan, Zafer Şahin, Hacı Yakışıklı ve Çetin Altan konuşmacı katıldı.

Etkinlik, gençlerin bu konularda farkındalıklarını artırmak ve medya dünyasının mevcut trendleri hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak için düzenleniyor.

Programa Sinop dernekleri; ANSİDEF, BOYDER ve HANDER sponsorluğunda gerçekleşti.

Boyabat 15 Temmuz Kültür Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen Medya ve Gençlik Paneline;

Adalet ve Kalkınma Partisi Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş,Boyabat Kaymakamı Enver Yılmaz, Boyabat Belediye Başkanı Hüseyin Coşar,Saraydüzü Belediye Başkanı Hasan Peker, Mamak İlçesi Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Düğmeci, Gazeteci-Yazarlar Emin Pazarcı, Zafer Şahin, Hacı Yakışıklı, Çetin Altan ve Anadolu Yayıncılar Federasyonu Başkanı Sinan Burhan ile Ankara Ticaret Odası 55. Komite Kara Motorlu Taşıtları Servis ve Bakım Onarım Hizmetleri Komite Üyesi Recep Atmaca,STK’lar,siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.Son olarak program katılımcılara plaket verilmesiyle son buldu.

Boyabat’ta Medya ve Gençlik Paneli Düzenlendi.
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!