Boyabat’ta Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Boyabat Kaymakamı Enver YILMAZ Başkanlığında, İlçe Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı.

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri için İlçe Seçim Güvenliği Toplantısı Kaymakam Enver YILMAZ Başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya, Belediye Başkanı Hüseyin COŞAR, İlçe Emniyet Müdürü Yusuf GÜL, İlçe Jandarma Komutanı Ali KIZILTAŞ, İlçe Yazı İşleri Müdür V. Dilber SİVRİ, İlçe Sağlık Müdürü Uğur Bekir İNEBEYLİ, Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi Başhekimi Hatice Kübra TEMİRKAYNAK YILMAZ, Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi Müdürü Mustafa DEMİREL, Orman İşletme Müdürü Evren Faik AYRAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman ÖZKAN, İlçe Özel İdaresi Müdürü Kenan ESEN, Karayolları 79. Şube Şefi Fikret AYDIN, YEDAŞ İşletme Şefi Selçuk DİLEK ve Telekom Şefi Mehmet KURU katıldı.

Toplantıda; 31Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin güvenli ve huzur içinde geçmesi için yapılacak çalışmalar ve alınacak tedbirler görüşüldü.

Boyabat’ta Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı.
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!