Maviş ve Ersoy Boyabat’ta Seçim Çalışmalarına Katıldı…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş ve Eski İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, yerel seçim çalışmaları kapsamında Boyabat’ta seçmenlerle bir araya geldi.

AK Parti Boyabat İlçe Teşkilatının düzenlemiş olduğu “Vefa” iftarında geçmişten bugüne teşkilatlarda görev alanlarla buluşan Maviş ve Ersoy daha sonra mahalle ve esnaf ziyaretlerinde halkın istek ve taleplerini dinlediler.Son olarak seçim bürosunda partililerle bir araya geldiler.

AK Parti’nin seçim çalışmalarında ayrıca Boyabat Belediye Başkan Adayı Ferhat Yıldız, İlçe Başkanı Kadir Çok ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri,İlçe Gençlik Kolları, Kadın Kolları, İl Genel ve İlçe Meclis Üyeleri adayları yer aldı.

Milletvekili Nazım Maviş Açıklamasında;

Vefa iftarında geçmişten bugüne teşkilatımıza emek veren yol arkadaşlarımızla buluştuk.

Çakıroğlu Mahallemizde başlayan sıcak asfalt çalışmalarını inceledik.

Yeni Mahalle’de komşularımızla buluştuk.Seçim büromuzu ziyaret ettik.

Halkımız 31 Mart’ta Ferhat kardeşimizi rekor oyla seçecek, Boyabatımızda yepyeni bir döneme ‘Bismillah’ diyeceğiz inşallah dedi.

Mehmet Ersoy,AK Parti Boyabat İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği vefa iftarında ve seçim ziyaretlerinde gönül dostlarımızla ve hemşehrilerimizle hasret giderdik.Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin.Belediye Başkan Adayımız Ferhat Yıldız kardeşimize başarılar diledik dedi.

Belediye Başkan Adayı Ferhat Yıldız ise,

Milletvekilimiz Dr. Nazım Maviş,
önceki dönem İçişleri Bakan Yardımcımız Mehmet Ersoy’un katılımlarıyla; Belediye Başkanımız Hüseyin Coşar,İlçe Başkanımız Kadir Çok,Önceki dönem Belediye Başkanımız Mehmet Ermiş ve Kurucu İlçe Başkanımız Hasan Tosunoğlu ile birlikte, kuruluştan günümüze teşkilatlarımızda,belediye ve il genel meclisimizde görev almış çok kıymetli dava arkadaşlarımızla iftar programımızda bir araya geldik.

Rabbim birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin.

Ayrıca önceki dönem İçişleri Bakan Yardımcımız Mehmet Ersoy, İlçe Başkanımız Kadir Çok, Kurucu İlçe Başkanımız Hasan Tosunoğlu ve teşkilatımızla birlikte; Hemşehrilerimizin selamını aldık, dinledik, anladık.

Hayır dualarıyla 31 Mart’a ilerliyoruz dedi.

 

Maviş ve Ersoy Boyabat’ta Seçim Çalışmalarına Katıldı…
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!