Canlı Hayvan Pazarı Projesi İçin İmzalar Atıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

27 Ağustos’ta ihalesi gerçekleştirilen; Tarım ve Orman Bakanlığı Kırsal Kalkınma Fonu (İFAD) Ortaklığı ile BEKA İnşaat firması tarafından alınan “Boyabat Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı” projesi için Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı ve firma yetkilileri ile birlikte sözleşme imzalandı.

5 bin 230 metrekarelik alan üzerinde; 500 Büyükbaş ve 1000 Küçükbaş hayvan satış alanı ile bölgedeki en büyük canlı hayvan pazarı olacak projenin imza töreni sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Çakıcı; “Bugün yine Boyabat’ımız için, bölgemiz için önemli bir projeye imza attık. Sözleşmemizi imzaladık. İFAD kapsamında yaklaşık 5 milyon tl maliyetle Belediyemiz ve Tarım Orman Bakanlığımız ile yaptığımız ihalenin sözleşme törenindeyiz. BEKA İnşaat firmamızla bugün sözleşmemizi imzaladık. Kendilerine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Hakikaten Boyabat’ımızın geleceği için önemli bir projeyi yapmayı Allah bize nasip etti. Boyabat’ımıza ve Boyabatlılara teşekkür ediyorum. Bu projede emeği geçen başta Milletvekilimiz Sn.Dr.Nazım Maviş olmak üzere; Tarım İl Müdürlüğümüzdeki tüm ekibe, İl Müdür ve Müdür Yardımıcımıza ve özellikle Tarım İlçe Müdürümüz Murat bey ve ekibine teşekkür ediyorum. Bu hafta inşallah bölge hayvan pazarımız başlıyor. İnşallah Şubat ayı içerisinde Boyabat’ımızın ve bölgenin hizmetine sunulacak. Teşekkürler Boyabat” dedi.

Canlı Hayvan Pazarı Projesi İçin İmzalar Atıldı
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!