Fatih DİNAR Boyabat Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını Açıkladı…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fatih Dinar, 31 Mart yerel seçimlerinde Boyabat Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

 

AK Parti İlçe Başkanlığında düzenlenen programda Fatih Dinar, Boyabat Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı.Başvuru evraklarını teslim alan İlçe Başkanı Kadir Çok, Fatih Mehmet Dinar’a başarılar diledi.

Fatih Dinar Konuşmasında ;

Değerli dostlarım, kıymetli büyüklerim beraber yol yürüdüğüm ak davanın neferleri.  Seçimlerin başta Boyabatımız olmak üzere ülkemiz ve milletimiz adına hayırlar getirmesini cenabı haktan niyaz ediyorum.

Dünya mazlumlarının sesi olan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde memleketimize 18 yıllık  deneyim ve tecrübelerim ışığında, hizmet etmek adına rabbimin rızasını milletimin rızasını alarak aday adaylığı başvurusunda bulunuyorum. Açıklanan aday kim olursa olsun tek gayemiz Boyabatımızda hizmet ve gönül belediyeceğiliğinin devam etmesidir. Zaman birlik zamanı , zaman kardeşlik zamanıdır bizim sevdamız Boyabat sevdasıdır.Hepiniz Allah’a emanet olun birliğimiz daim olsun inşallah dedi.

Program AK Parti ilçe binası önünde çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

Adaylık başvurusu sonrasında Fatih Dinar teşekkür açıklamasında;

Çocukluğumun, gençliğimin ve en mutlu anılarımın geçtiği Boyabatımıza, Belediye Başkan aday adaylığı müracaatımızı bugün yaptık.

Boyabat’lının sevgisine, güvenine, desteğine nail olduğumuzu gördük. Mutlu olduk.

Yüreğimle ve birikimimle çıktığım bu yolda; beni yalnız bırakmayan, programımıza yoğun katılım sağlayan tüm yol arkadaşlarıma ve hemşerilerime, uzaktan ve yakından desteklerini ileten tüm dostlarıma gönülden teşekkür ederim.

Boyabat’ın şehri emini olmak hem en büyük şeref, hem de büyük bir sorumluluktur. Bu sorumluluğu omuzlamaya talip olan tüm aday adaylarımıza başarılar diliyorum dedi.

 

Fatih DİNAR Boyabat Belediye Başkanlığı Aday Adaylığını Açıkladı…
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!