MHP Boyabat İlçe Teşkilatı Ankara’da…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

MHP Sinop İl Teşkilatı ile tüm ilçe teşkilatları MHP’nin Grup Toplantısına katıldı.

 

Yerel seçimler öncesinde partiler TBMM’de grup toplantıları ile ülke ve dünya gündemini ve yerel seçimler gibi konuları görüşmeye ve tartışmaya devam ediyor.

21 Kasım 2023 Salı günü ise MHP Meclis Grup Toplantısını gerçekleştirdi. TBMM’de Genel Başkan Devlet Bahçeli önderliğinde gerçekleşen grup toplantısına birçok il ve ilçe teşkilatları katılım sağladı. MHP  Sinop İl Teşkilatı ve tüm ilçe teşkilatları grup toplantısına katıldı.

MHP Boyabat İlçe Teşkilatı grup toplantısına katılım sağladıktan sonra Sinop Milletvekili Dr.Nazım Maviş’i makanında ziyaret etti.Son olarak MHP Genel Merkezine geçen heyet burada  bir dizi ziyaretler ve istişarelerde bulundular.

MHP Boyabat İlce Başkanı Hüseyin Ayyüksel Açıklamasında;

TBMM grup toplantımıza il başkanımız önderliğinde tüm ilçe başkanlarımız ve teşkilatları olarak katılım sağladık.

Sinop Milletvekilimiz Sayın Nazım Maviş’i ziyaret ettik.Akabinde genel merkezimizde Genel Başkan Yardımcımız Yaşar Yıldırım ile istişare yaptık.Son olarak Türk ‘ün başbuğu sayın Alparslan Türkeş’in kabrini ziyaret ettik dedi.

 

MHP Boyabat İlçe Teşkilatı Ankara’da…
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!