Ferhat YILDIZ Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinop’un Boyabat ilçesinde yaklaşan belediye seçimleri öncesinde hareketlilik devam ediyor.

Uzun süredir AK Parti Boyabat belediye başkan aday adaylığı için adı geçen isimlerden Ferhat Yıldız beraberindekiler ve ailesi ile birlikte, ilçe başkanlığında başvuruyu yaptı

Boyabat’ta aday adaylık başvurusu  beklenen, bir dönem AK Parti Boyabat İlçe Başkanlığı yapan Ferhat Yıldız, bugün AK Parti Boyabat İlçe Başkanlığına giderek resmi başvuruyu yaptı.

Başvuru sonrasında açıklamada bulunan Ferhat Yıldız;

Değerli arkadaşlar 20 Eylül tarihinde sosyal medyadan bir paylaşım yaparak şunu söyledim ;

‘’ Umudumuz ve inancımız Boyabatımızın sorunlarından  çok daha büyüktür ‘’ dedim.  Bugün sizlerle birlikte bu söylemimin ilk adımını birlikte atıyoruz. Benim AK Parti aidiyetime hepiniz şahitsiniz.

Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la  mücadele etmiş bir kardeşiniz olarak sizlerin huzurunda Boyabat Belediye Başkanlığı aday adaylığımı açıklıyorum. 

Belediye Başkanlığı makamı bir siyasetçinin bir ilçede hayallerini gerçekleştirebilmesi için en güzel mevkidir. Boyabatlı hemşehrilerim de en güzel hizmete layıktır. Ben siyasi tecrübemle bu zamana kadar bir çok görevde bulunmuş biri olarak Boyabatımıza en iyi hizmeti vereceğimi düşünüyorum. Sizlerin duası ve desteği ile Boyabatımızı sonraki nesillerimize yakışan çok güzel bir şehir halinde hep birlikte getireceğim Bu akşam çok duygulandım müthiş bir kalabalık var tüm dostlarıma ayrı ayrı teşekkür eder şükranlarımı sunuyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun . ‘’

Program AK Parti Boyabat İlçe Başkanlığı önünde çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

 

Ferhat YILDIZ Aday Adaylık Başvurusunu Yaptı…
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!