İkiz kardeşlerin resimleri  Boyabat Kütüphanesi’nde sergileniyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sinop’un Boyabat İlçesinde 3 yaşında oldukları öğrenilen ikiz kardeşler Meryem ve Elif Koçakoğlu anneleri Şefika Koçakoğlu’nun katkıları ile resim sergisi açtılar.  2 yaşından bu yana resim çizen minik ikizlerin sergisini Boyabat İlçe Kaymakamı Enver Yılmaz ziyaret etti. Sergi Kaymakam Yılmaz’ın plaket takdimi ile vatandaşların ziyaretine açıldı.Minik ressamların Annesi  Şefika Koçakoğlu ‘’ Çocuklarım 2 yaşından bu yana karalamalar yapıyorlar.  Parkta buldukları dal parçası, çiçek, salyangoz kabuğu vb. Malzemeler çok dikkatlerini çekiyordu. Çocuklarımın doğayla iç içe yaşadıklarından yaptıkları çalışmalarada yansıyor .’’ Dedi.

Boyabat İlçe Halk Kütüphanesi’nden yapılan açıklamada ‘’ Kütüphanede Hayat Var ‘’ mottosuyla yapılacak bu tür çalışmaların her zaman destekleneceği ifade edildi.

Çocuk gözüyle dünyayı görmek isteyenler 1 Ekim 17:00’a kadar Boyabat İlçe Halk Kütüphanesine giderek sergiyi gezebilirler.

 

 

Boyabatsesi

 

 

İkiz kardeşlerin resimleri  Boyabat Kütüphanesi’nde sergileniyor
Giriş Yap

Boyabat Manşet - Halkın İradesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!